AUTOMONITORING - Najlepszy system monitoringu flot na rynku

System AUTOMONITORING po raz kolejny zdobył nagrodę Fleet Awards 2015 w kategorii Monitoring Flot.
Jakość systemu potwierdziło ponad 150 fleet managerów z największych firm w Polsce oraz ponad 4500 osób oddających swoje głosy drogą internetową.

Plebiscyt Fleet Awards Polska to cieszący się największym uznaniem fleet managerów, producentów i importerów samochodów oraz firm usługowych barometr popularności i prestiżu najlepszych samochodów, produktów i usług flotowych w Polsce.

Wielki Test Flotowy to już legendarne spotkanie fleet managerów ze wszystkimi liczącymi się na rynku markami flotowymi i przedstawicielami firm usługowych. Wielki Test Flotowy to największa plenerowa impreza flotowa gromadząca co roku około 150 wyselekcjonowanych fleet managerów, którzy tego dnia wcielają się w rolę surowych i niezwykle rzeczowych jurorów. Przez blisko 8 godzin, mając do dyspozycji kilkadziesiąt modeli samochodów, na specjalnie przygotowanych dynamicznych próbach, oceniają pojazdy pod kątem ich użyteczności w firmowych car parkach. Na kartach oceny w kilku kategoriach każdy pojazd poddawany jest weryfikacji osób żywo zainteresowanych ich potencjalnym kupnem. Również tego dnia w jednym miejscu spotykają się przedstawiciele firm usługowych z zarządcami flot przedstawiając swoje topowe rozwiązania i produkty. Wielki Test Flotowy jest więc areną udanego flotowego networkingu i podstawą do dalszych biznesowych spotkań.


Decyzje fleet managerów oraz wyniki Plebiscytu Fleet Awards Polska od lat przekładają się na decyzje zakupowe w branży i stanowią punkt odniesienia dla licznego grona osób związanych z rynkiem flotowym przy dokonywaniu zapytań i rozstrzygnięć ofertowych.

CMA MONITORING

EKSPERCI OD MONITORINGU