CMA Monitoring dołączyło do VIASAT GROUP

Szanowni Państwo,

Mamy przyjemność poinformować Was, że z dniem 01.04.2016 roku CMA Monitoring dołączyło do Viasat Group. To jeden z wiodących podmiotów na rynku projektowania i produkcji elektronicznych systemów samochodowych z technologią komunikacji satelitarnej. Teraz jesteśmy częścią tej samej firmy, wiodącym światowym graczem w branży telematyki. Pracuje z nami ponad 500 osób, monitorujemy ponad 600.000 pojazdów i aktywów podłączonych do naszych platform operacyjnych. Jesteśmy obecni we Włoszech, Wielkiej Brytanii, Portugalii, Hiszpanii, Rumunii, Polsce.  Eksportujemy nasze produkty do ponad 20 krajów.

„Zakładając, że doskonałość jest synonimem jakości, pasji i innowacji, telematyka jest tym produktem, który sprawia, że nasza firma ma najlepszy know-how technologiczny w swojej klasie” - Domenico Petrone, Prezes Grupy Viasat.

„CMA Monitoring swoim charakterem idealnie wpisuje się w system wartości prezentowanych przez przedsiębiorstwa zrzeszone w Grupie Viasat – zapewnia Marco Petrone, Dyrektor Rozwoju Korporacyjnego Grupy Viasat – takich jak w pełni zaangażowana obsługa klienta, doskonała wydajność i jakość towarów opracowanych i produkowanych w Europie oraz satysfakcja klientów gwarantowana przez lokalne zespoły z wieloletnim doświadczeniem profesjonalistów. Niniejsza transakcja przyczynia się do zwiększenia konkurencyjności Grupy Viasat i jest reakcją na stale rosnący popyt spowodowany naszą obecnością na całym europejski kontynencie.”

Kwestie operacyjne i obsługa klienta w Polsce nie ulegają zmianie.

Z poważaniem Zarząd CMA Monitoring,
Massimo Getto, Marco Petrone, Jacek Rączka, Bogdan Sobański, Giovanni Panigada